Terapia diamagnetyczna jest nowoczesną i skuteczną metodą walki z procesami starzeniowymi skóry. Pokona zmarszczki, przebarwienia, cellulit i rozstępy. Sprawdź, na czym polega ten zabieg i czy możesz się mu poddać.

Na czym polega terapia diamagnetyczna?

Do zabiegu stosuje się specjalne urządzenie, które wykorzystuje pulsujące pole magnetyczne lub przekaz energetyczny przez układ częstotliwości radiowych. Dzięki takiej technologii możliwe jest szybsze wprowadzenie preparatu w głąb skóry, co wiąże się z lepszym i skuteczniejszym działaniem np. środków przeciwbólowych. Dzięki wahaniom pola magnetycznego wywoływany jest ruch płynów wewnątrz komórek ciała i poza nimi. Odbywa się to na zasadzie drenażu. Woda, która znajduje się w substancji pozakomórkowej, wywołuje ruchy umożliwiające dystrybucję substancji odżywczych, przeciwbólowych i pielęgnacyjnych.

Terapia diamagnetyczna – efekty

Dzięki terapii diamagnetycznej możliwa jest lepsza wymiana jonowa, oddechowa aktywność komórkowa i przemiana materii na poziomie komórki. Terapię można zastosować wtedy, gdy zmagasz się ze stanami zapalnymi tkanek lub uszkodzeniami, które wymagają przywrócenia właściwej aktywności komórkowej bez wywoływania bólu lub dłuższego leczenia. Terapia diamagnetyczna może być wykorzystywana zarówno w leczeniu powierzchownym, jak i organów wewnętrznych.

Zabieg – dodatkowe informacje

Terapia diamagnetyczna jest bezbolesna, odczuwalny jest jedynie ruch głowicy na skórze. Przeciwwskazaniami do zabiegu są między innymi: ciąża, rozrusznik serca i choroby nowotworowe. Aby uzyskać zadowalające efekty, należy wykonać 10 zabiegów. Po zakończeniu kuracji ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry.

Reklama